Yaşam

Reza Zarrab Amerikalı bir top modele aşık!

İSTANBUL (İGFA) –Ebru Gündeş’in Türkiye’de birçok ünlü isim tarafından bilinen eski eşi Reza Zarrab’ın, Amerikalı ünlü bir top modelle aşk yaşadığı öğrenildi.

Mustafa Barış Durak’ın Onur Akay Medya’dan edindiği bilgiye göre Zarrab bu kez kalbini ünlü bir Amerikalı top modele kaptırdı.

Gigi Hadid, Chanel Iman, Taylor Hill ve Kendall Jenner gibi ünlü top modellerin anıldığı bu aşk ilişkisinde bu modellerden hangisinin Zarrab’a aşık olduğu merak konusu oldu.

Kamuoyundan ve basından uzakta Zarrab’ın Miami kentine yakın Davie semtindeki ultra lüks malikanesinde tanışan çift, şimdilik fotoğraf vermemek için büyük çaba harcıyor. Kalbi kırık olan Reza Zarrab’ın Amerikalı bir top modelle evleneceği de söyleniyor. Ebru Gündeş ile evliyken Hadise ile birlikte olduğu iddiaları uzun süre tartışılan Reza Zarrab, ABD’nin İran’a uyguladığı ambargoyu deldiği gerekçesiyle Mart 2016’da tutuklandı. ABD’nin Florida eyaletinde Next Level Performance Center adlı bir şirket de kuran Reza Zarrab, ultra lüks malikanesinde gözlerden uzak bir hayat yaşarken, kimlik değiştirerek Aaron Goldsmith adını aldı. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu