Yaşam

Acqua Di Giò’nun Yeni Büyükelçisi Aaron Taylor-Johnson

Giorgio Armani, Acqua Di Giò parfümlerinin yeni yüzü olarak İngiliz aktör Aaron Taylor-Johnson’ı duyurdu. Aaron Taylor-Johnson, 16 Şubat’ta başlayacak kampanyaya katılıyor.

Giorgio Armani, Acqua Di Giò’nun özgür, duyarlı ve maceracı bir erkeklik anlayışını temsil ettiğini belirtiyor. “Bu özellikler Harun’un varlığıyla ve fiziksel özellikleriyle ifade ettiği niteliklerden oluşuyor. Zihninin ve bedeninin uyumu, parfümü temsil etmek için ideal bir seçim olduğuna olan inancımı güçlendiriyor. “Aaron’un yoğunluğu ve güzelliği, hem kendinin farkında olan hem de günümüzün simgesi olan bir nitelik olarak öne çıkıyor.”

Aaron Taylor-Johnson şunu ekliyor: “Yaratıcı yetenek, eskimeyen incelik ve kusursuz lezzet, Giorgio Armani’nin sayısız ayrıcalıklarından sadece birkaçı. Giorgio Armani’nin efsanevi parfümü Acqua Di Giò’nun yeni elçisi olarak temsil edilmekten büyük mutluluk duyuyoruz.” “Onur duydum. Uzun zamandır bu parfüme, saflığına ve tarif edilemez tazeliğine hayran kaldım. Bu parfümde erkeklik ve hassasiyet arasındaki kaçınılmaz birleşimi, doğanın ve denizin canlandırıcı gücüyle büyülü bir bağlantıyı hissediyorum.”

Aaron Taylor-Johnson sanat dünyasında çok yönlü bir yetenek olarak tanınıyor. Sanata olan bağlılığı ve her bir benzersiz rolündeki benzersiz varlığıyla izleyiciye büyüleyici bir deneyim sunuyor. Aaron Taylor-Johnson’ın çevresi ve duygularıyla tam olarak etkileşim kurma yeteneği, çağdaş ve bilinçli erkekliğin güçlü bir temsilini sunuyor. Bu, Acqua Di Giò tarafından derinden benimsenen bir vizyondur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu